Girişimcilik İş Planı

Hemen hemen tüm girişimciler işini kurarken ya da kurma aşamasında iken devletten hibe alarak işini büyütmeyi ya da geliştirmeyi istemektedir. Girişimcilik hibesi alabilmek için bir iş planının ya da iş modelinin hazırlanması ve proje dili ile yazılması gerekmektedir. Sunacağınız bir iş planınız yok ise girişimcilik hibesini devletin resmi kurumlarından almanız mümkün değildir. Girişimcilik iş planınızın oluşturulması ve mevzuata uygun şekilde yazılması için bizimle irtibata geçerek iş planı yazımı ile ilgili bizden danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Ayrıca Girişimcilik Atölyelerine katılım sağlayarak da isterseniz kendi iş planınızı kendiniz de yazabilirsiniz.

Sadece hibe ya da teşvik almak için iş planı yazmanız gerekmiyor. Faaliyeti devam eden işinizi büyütme, yeni yatırım yapma ya da piyasaya yeni ürün/hizmet çıkarma durumunda da kendinizi ve yeni sürecinizi analiz etmek, size sağlayacak kar ya da zararı görmenizi ve hedefinizi yazılı olarak da planlama yapabilmenizi sağlar.

İş modelinizi oluşturup buna dair yazılacak iş planınız için danışmanlık almak isterseniz bize iletişim kısmından ulaşabilirsiniz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Bizimle hemen iletişime geçin ve işiniz için en doğru adımları birlikte atalım.