Danışmanlık

En sade ve anlaşılır şekli ile danışmanlık, bir kişi ya da kurumun özel bir alanda uzmanlaşmasıdır. Bu alana dair hizmet veren kişi ya da kurumlar uzmanlık alanlarına yönelik farklı konularda danışmanlık hizmeti verebilir. Sizde uzman kişiden alacağınız hizmet ile  danışan olurunuz ve danışman-danışan bağı bu şekilde kurulur.

Birçok alanda kendiniz ve işletmeniz için danışmanlık alabileceğiniz gibi bizden yani DEE DANIŞMANLIK’ dan alacağınız danışmanlık hizmetlerimiz şöyledir:

 

  • Hibe, teşvik danışmanlığı (Yapacağınız girişim ya da yatırımınız için devlet kanalı ile sağlanan hibe, teşvik, kredi vb konulara dair alacağınız danışmanlığı kapsar.)
  • Proje yazım danışmanlığı (Yapacağınız girişim ya da yatırımınız için devlet kanalı ile sağlanan hibe, teşvik, kredi vb konulara dair destek alabilmeniz için ilgili yatırımınıza ya da girişimciliğiniz için proje yazımının proje tekniğine ve mevzuata uygun şekilde yazılmasını kapsamaktadır.)
  • Marka danışmanlığı (Ürününüze, hizmetinize ya da işletmenize ait marka ibaresinin ister yurt içi ister yurt dışında tescil edilmesine dair alacağınız danışmanlık hizmetidir. Ayrıca yeni bir marka oluşturma ya da marka yaratma ile ilgili olarak da danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.)
  • Reklam hizmetleri danışmanlığı (Ürününüz, hizmetiniz ya da işletmenizin ismi/unvanı için kurumsal kimlik çalışması, logo tasarımı, sosyal medya tasarımı, sosyal medya yönetimi, web sitesi ile ilgili çalışma alanları ile ilgili bizden danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.)
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Bizimle hemen iletişime geçin ve işiniz için en doğru adımları birlikte atalım.