Hizmetlerimiz

Bünyemizde Sunduğumuz Hizmetler

Kobi Danışmanlığı

İş Güvenliği, Devlet Destekleri, Sermaye Destekleri, Pazar Analizleri gibi birçok alanda kobinin daha geniş bir alanda güçlenmesi için yol gösterici olarak rol alır.

Kişisel ve Mesleki Gelişim Programları

Çevrenizdeki değişim, bu değişimin iş dünyasına ve bireylere yansıması doğrultusunda bireysel ve kurumsal kalitenizi geliştirin.

Devlet Teşvikleri

Dee Danışmanlık, KOSGEB tarafından yürütülen KOBİ Destek Programları kapsamında başvuru ve uygulama süreçlerinde KOBİ’lerimizin yanındadır. İhracat destekleri kapsamında detaylı bilgi almak için uzman ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Kosgeb Destekleri, Kosgeb Kredi Faiz Destekleri, Ekonomi Bakanlığı Destekleri, Girişimcilik Destekleri, Girişimcilik İş Planı Hazırlama, İş – Kur Destekleri, Ar-Ge Destekleri, Ar-Ge Merkezi Kurulum, TÜBİTAK Destekleri, BEBKA Destekleri, TKDK / IPARD Destekleri, Yatırım Teşvik Belgesi

Kalite Belgeleri

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi, CE Belgesi, BRC - Global Gıda Standardı (British Retail Consortium), IFS - Uluslar arası Gıda Belgesi (International Food Standard), TÜR Belgesi – Teknolojik Ürün Deneyim Belgesi

Kurumsal Ürün ve Hizmetler

Dijital & Ofset Baskı, Promosyon Ürünler, Web Sitesi

Marka/Patent Tescil Danışmanlığı

Marka tescili; kullanılan isim, logo veya ayırt edici işaretin birebir aynısının veya benzerlerinin kullanılmasını engelleyen en önemli ve güçlü kanuni yoldur.

Dee Danışmanlık
Dee Danışmanlık, özel sektör, sivil toplum kuruluşları, kamu kurum ve kuruluşları ile yerel yönetimlere danışmanlık ve eğitim hizmetleri vermek üzere kurulmuş bir iş geliştirme platformudur.Firmamız, kuruluşundan bu yana yerel, bölgesel ve ulusal düzeyde gerçekleştirmiş olduğu başarılı işler neticesinde kamu ve özel sektörün, Avrupa Birliği, Dünya Bankası, TÜBİTAK, KOSGEB, Kalkınma Ajansları, Büyükelçilikler tarafından sağlanan fonlardan faydalanmasını sağlamıştır. 

  • HEDEFLERİNİZE ULAŞTIRIYORUZ

  • ÖNE ÇIKMANIZI SAĞLIYORUZ

  • SORUMLULUĞU ALIYORUZ

  • DOĞRU YOLDA OLDUĞUNUZU GARANTİLİYORUZ