Hakkımızda

Dee Danışmanlık 2018 yılında bir kadın girişimci olan mentor ve danışman Didem DÖNMEZER tarafından kuruldu.

Dee Danışmanlık girişimcilerin, girişimci olmak isteyenlerin ve faaliyeti devam eden Kobi’ lerin; hayata geçirmeyi düşündükleri projeleri, fikirleri ve yatırımları için bir danışmanlık merkezidir. Aklınızda olan fikirleriniz için mentorluk ya da danışmanlık alabilir ve bunları hayata geçirme noktasında devletin sağlamış olduğu hibe programlarından da yararlanma konusunda bizlere danışabilirsiniz.

Girişimciliğinizi ya da yatırımlarınızı hayata geçireceğiniz projeleriniz için bizden alacağınız mentorluk ya da danışmanlık hizmetlerinin yanında projenizi, fikrinizi, yatırımınızı tanıtmak, satış hacminizi yükseltmek adına yapacağınız marka ve reklam faaliyetleriniz içinde bizlerden destek alabilirsiniz.

Danışmanlık yanında girişimcilere yönelik AtölyeDEE markası ile “Girişimcilik Atölyeleri” de düzenleyen firmamız bu atölyelerle de girişimcilere ve girişimci adaylarına doğru adımı atarak kuracakları işletmelerinin sağlıklı ve sürdürülebilir şekilde ilerlemelerini sağlamaktadır.

Didem DÖNMEZER Hakkında (Biyografi)

06.06.1982 yılında Bursa’ da doğdu. Lise eğitimini Bursa Cumhuriyet Süper Lisesi (Yabancı Dil Ağırlıklı)’ nde tamamladıktan sonra Sakarya Üniversitesi Kamu Yönetimi ve Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümlerinde eğitim gördü.

İlk iş hayatına 2006 yılında başlamış olup, AVEA Kurumsal Satış ve Pazarlama departmanında kurumsal danışman unvanı ile görev yapmıştır. Akabinde Bursa ve İstanbul’ da farklı firmalarda marka tescili, devlet teşvikleri ve kurumsal kimlik hizmet ve ürünlerine yönelik birçok firmaya çalışma ve proje yazımı gerçekleştirmiştir.

2016 Nisan ayında 10 günlük Kosgeb Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi’ ni tamamlayarak Kosgeb Girişimcilik Eğitim sertifikasını almaya hak kazanmıştır.

Uzun yıllar Bursa’ da faaliyet gösteren Nominal Şirketler Grubu’ nda Genel Koordinatör unvanı ile görev yaptıktan sonra Mart 2018 tarihi itibariyle bir kadın girişimci olarak DEE DANIŞMANLIK firması ile KOBİ’ lere ve girişimci olmak isteyenlere danışmanlık, mentorluk ve proje yazım hizmeti vermektedir.

Aynı zamanda “Atölye DEE” markası ile girişimci olmak isteyen girişimci adaylarına yönelik “Girişimcilik Atölyeleri” düzenlemektedir.

Başkent Üniversitesi Kobi Danışmanlığı eğitimini tamamlayarak “Kobi Danışmanlığı sertifikasını almıştır. Aynı zamanda MYK-Seviye 6 Kobi Danışmanlığı sınavına ayrıca hazırlanmakta ve eğitimlerini almaktadır.

Tosyöv Bursa Yönetim Kurulu üyesi, Tosyöv Bursa Proje Komisyonu üyesi ve  Bursa Uludağ Lions yönetim kurulu üyesidir.

Bursa’ da faaliyet sürdüren sağlık alanındaki derneklere de ayrıca gönüllü olarak destek vermekte ve proje danışmanlığı yapmaktadır.

Bir Girişim Hareketi ve Girişim Platformu olan Gain Global Türkiye’ nin Bursa şubesinin direktörlüğünü ayrıca yürütmektedir. Türkiye genelinde birçok özel ya da resmi kuruma da mentorluk hizmetini ayrıca vermektedir.

Bekar ve 1 kız çocuk annesidir.