Girişimcilik Atölyeleri – Atölye DEE

Girişimcilik Atölyeleri girişimcilerin ya da girişimci adaylarının girişimci olmadan önce kendileri ya da iş hayatlarına yönelik alacakları mentorluk (ön danışmanlık) kısmını kapsamaktadır. Bu atölyelere bireysel ya da grup şeklinde katılım sağlanabilir. Atölyelere katılım sağlamak için iletişim formumuz üzerinden bizlere ulaşarak gerekli bilgilerinizi bize ilettiğinizde sizlere en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Online ya da yüz yüze hizmet alarak atölyelere katılım sağlayabilirsiniz.

Girişimcilik Atölyeleri’ ne neden ihtiyacınız var?

Girişimcilik herkesin hayali ama bir o kadar da zorlu bir süreç. Bu süreci en başından keyifli hale getirmek, sürdürülebilir kılmak ve doğru adımları en başından atmak için bu atölyelere katılım sağlamanız gerekmektedir.

Girişimcilik Atölyeleri size ne kazandıracak?

Kendinizi ve girişim yapmayı düşündüğünüz sektörünüzü analiz etmiş olacaksınız. Girişimcilik sürecinde dikkat etmeniz gereken konular hakkında bilgi sahibi olacaksınız. Devlet desteklerini ve hibelerini nasıl kullanacağınızı öğreneceksiniz. Girişimcilik iş planı nedir ve nasıl yazılır bununla ilgili genel bilgi edineceksiniz. Girişimcilikte Swot Analizi ve Girişimcilikte diğer kavramları ve yöntemleri öğreneceksiniz. Mini bütçeleme yaparak girişimcilik öncesi ne kadar bir sermayeye ihtiyacınızın olacağını ve gelir-gider kısmınızı hesaplayarak basit finansal raporlamanızı kendiniz yapabileceksiniz.

Bilgi için formu doldurunuz